Dentystyka i ortodoncja
Dobra ortodoncja – podstawy

Zwrot pieniędzy CMSs Trial of Medicare Part B Reforma płatności leków ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

6% marża ma na celu pokrycie kosztów zakupu leków, przygotowania i monitorowania bezpieczeństwa, ale może tego nie robić, jeśli cena zakupu przekracza ASP. Takie luki są najbardziej problematyczne w przypadku niewielkich praktyk, które nie są w stanie łatwo subsydiować krzyżowo lub zarządzać fluktuacjami potrzeb pacjentów w zakresie leczenia. W onkologii wiele małych praktyk zostało już zamkniętych lub zostało kupionych przez szpitale, dzięki czemu łatwiej negocjować zakupy, zarządzać zapasami i uzyskiwać zniżki za pośrednictwem federalnego programu 340B. Trudno jest dostrzec wpływ zmian w polityce CMS na pensje lekarzy, ale, zgodnie z ostatnimi doniesieniami o wynagrodzeniach, onkolodzy i okuliści nadal mają medianę dochodów poniżej wartości kardiologów, gastroenterologów i innych specjalistów opartych na procedurach. Tabela 1. Tabela 1. Aktualne i proponowane poziomy refundacji dla lekarzy dla części B leków ($) Proponowany model zwiększy zwrot tanich leków z części B (np. Zastrzyki steroidowe) i ograniczy refundację dla leków o wysokich kosztach (np. immunoterapia). Początkowo ma on być neutralny pod względem przychodów, ale długoterminowym celem jest ograniczenie wzrostu wydatków i utrzymanie finansowej rentowności Medicare. Konsekwencje ekonomiczne dla lekarzy będą zależeć od względnej proporcji ich zaleceń Części B, które przekraczają próg próg rentowności wynoszący 480 USD (zob. Tabela 1). Sukces w kontrolowaniu wydatków będzie zależał od stopnia, w jakim zachowanie przepisywane na receptę jest motywowane zyskiem oraz liczbą przypadków, w których leki o podobnych korzyściach mają znaczne różnice cen.
W onkologii wskazówki i formularze dotyczące praktyki ujawniają ograniczoną liczbę możliwości zastąpienia podobnie skutecznych, tańszych alternatyw. W okulistyce ranibizumab jest wyznakowany do leczenia zwyrodnienia plamki żółtej, ale bewacizumab, pokrewny związek oznaczony jako rak okrężnicy, jest podobnie skuteczny przy znacznie niższym koszcie. CMS ma hipotezę, że zmiana zachęt dla lekarzy przepisujących receptę zmniejszy niepotrzebne użycie bez szkodliwych skutków dla zdrowia, ale nie jest jasne, ile istnieje szans na zastąpienie podobnie skutecznych, tańszych alternatywnych leków. Często nowsze, drogie leki mają marginalne przyrostowe korzyści, mniejszą toksyczność lub wygodniejsze dawkowanie. W takich przypadkach lekarzom może być trudno oprzeć się na przepisywaniu wyższej ceny, szczególnie dla pacjentów, których ubezpieczenie chroni je przed wypłatami.
Trudno jest przewidzieć, jak dokładnie nowa struktura zachęt wpłynie na zachowanie przepisywane na receptę, ale lekarze z pewnością nie są odporni na względy ekonomiczne. Jedno z badań sugeruje, że onkolodzy nie decydują, czy podawać chemioterapię w oparciu o ceny, ale cena może wpływać na wybór agentów4. Nie jest pewny stopień, w jakim preferencje dotyczące przepisywania są motywowane przez potencjał zysku w porównaniu z innymi czynnikami.
Tabela 2. Tabela 2. Porównanie refundacji Medicare części B dla dwóch schematów chemioterapii z powodu przerzutowego raka trzustki zgodnie z aktualnymi i proponowanymi formułami. Aby skutecznie poruszyć lekarzy, CMS będzie musiał je zmusić do rozważenia kosztów. Jednak koszty są trudne do przewidzenia i różnią się w zależności od zapotrzebowania na leki wspomagające opiekę i na współistniejące warunki
[patrz też: validol ulotka, ile kosztuje szczepionka na pneumokoki, przychodnia wallenroda ]

Tags: , ,

No Responses to “Zwrot pieniędzy CMSs Trial of Medicare Part B Reforma płatności leków ad”

 1. Toolmaker Says:

  Rozumiem, że największy problem że nie ma badań

 2. Magdalena Says:

  Article marked with the noticed of: Implant zęba Poznań[...]

 3. Day Hawk Says:

  Co jest w pakiecie takiego zabiegu

 4. 57 Pixels Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: wczasy odchudzające[...]

 5. Eryk Says:

  korzystnie działaja na zmiejszenie cukru, cholesterolu i wzmocnienie naczyń krwionosnych

Powiązane tematy z artykułem: ile kosztuje szczepionka na pneumokoki przychodnia wallenroda validol ulotka