Dentystyka i ortodoncja
Dobra ortodoncja – podstawy

Decriminalizing Mental Illness – The Miami Model cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Po ustabilizowaniu się są proszeni o wyrażenie zgody na kontynuowanie uczestnictwa; 80% z nich zgadza się, ponieważ uczestnictwo może oznaczać korzystniejsze rozłożenie ich spraw sądowych i zapewnia dostęp do zasobów i wsparcia, które w innym przypadku mogłyby być poza zasięgiem. Przypadki osób, które odmawiają leczenia lub uczestnictwa, postępują zgodnie z normalnym procesem karnym. Początkowo CMHP służył tylko osobom oskarżonym o wykroczenia. W 2008 r. Program post-booking został rozszerzony o oskarżonych aresztowanych za mniej poważne, pokojowe zbrodnie, którzy przed rejestracją są sprawdzani przez biuro prokuratora generalnego, aby upewnić się, że nie mają znaczącej historii przemocy i mało prawdopodobne jest, aby zagrozili bezpieczeństwu publicznemu. W ciągu ostatniego dziesięciolecia CMHP ułatwiła około 4000 objazdów oskarżonym chorym psychicznie z więzienia hrabstwa na usługi leczenia i wsparcia społeczności. Roczny wskaźnik recydywizmu wynosił około 20% wśród uczestników, którzy dopuścili się wykroczenia, w porównaniu z około 75% wśród oskarżonych nieuwzględnionych w programie. Uczestnicy oskarżeni o drobne przestępstwa mają o 75% mniej rezerw w więzieniach i dni więzienia po zapisaniu się do programu, niż mieli wcześniej, a wskaźnik recydywy jest znacznie niższy niż w przypadku ich odpowiedników spoza programu.
Podobnie jak większość programów zdrowia psychicznego, CMHP opiera się na wielu źródłach wsparcia, a żaden program nie jest ważniejszy niż Medicaid. Niestety, Floryda jest jednym z 19 stanów, które odmówiły rozszerzenia swoich programów Medicaid na podstawie ustawy Affordable Care Act, pozostawiając około 3 milionów dorosłych z dochodem na poziomie lub poniżej 138% federalnego poziomu ubóstwa bez ubezpieczenia. Około 567 000 Floridian wpada w tę lukę pokrycia i pozostaje nieubezpieczona. Rozszerzenie Medicaid miałoby ogromny wpływ na utrzymanie ludzi z poważną chorobą psychiczną zarówno z systemu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, jak i z ostrego systemu zdrowia psychicznego – powiedział Leifman. Chociaż Floryda zapewnia niewielkie fundusze na wspólnotowe służby zdrowia psychicznego, wydaje niebotycznie na zakwaterowanie osób z chorobami psychicznymi w warunkach sprawiedliwości karnej 5.
Interesariusze hrabstwa Miami-Dade aktywnie wspierają replikację inicjatywy w innych społecznościach. W 2015 r. Centrum Sprawiedliwości Rządów Państwowych, Krajowe Stowarzyszenie Powiatów oraz Fundacja Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrycznego ogłosiły Podwyższenie: Inicjatywa krajowa mająca na celu zmniejszenie liczby osób chorych psychicznie w więzieniach . Miami-Dade, wybrany jako jedna z czterech stron startowych pomaga w planowaniu i rozwoju. Ponad 240 powiatów w 41 stanach przyjęło rezolucje, których celem było zmniejszenie liczby osób cierpiących na choroby psychiczne w ich więzieniach, a przedstawiciele 50 jurysdykcji w 37 stanach wzięli ostatnio udział w Szczycie Wzmocnienia, które miało im pomóc w osiągnięciu tego celu.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Pan Iglehart jest krajowym korespondentem czasopisma.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
Steadman HJ, Osher FC, Robbins PC, Case B, Samuels S. Częstość poważnych chorób psychicznych wśród więźniów. Psychiatr Serv 2009; 60: 761-765
Crossref Web of Science Medline
2. Fundacja Roberta Wooda Johnsona, Instytut Zdrowia Populacji Uniwersytetu Wisconsin. Rankingi i rankingi zdrowia w hrabstwie (http://www.countyhealthrankings.org/sites/default/files/2016CountyHealthRankingsData.xls).

3. Jedenasty obwód sądowy w hrabstwie Miami Dade na Florydzie. Jedenaste przedsięwzięcie w zakresie zdrowia psychicznego w sprawach karnych: streszczenie programu. 2016 (http://fmhac.net/Assets/Documents/2015/Handouts/Leifman%20CMHP%20Program%20Description%20102714.pdf).

4. Gdzie się podziali wszyscy pacjenci. Badanie niedoboru łóżka psychiatrycznego. Zeznanie przed Podkomisją ds. Nadzoru i Badań nad Domem ds. Energetyki i Handlu, 26 marca 2014 r. (Https://energycommerce.house.gov/hearings-and-votes/hearings/where-have-all-patients-gone-examinining-psychiatric- brak łóżka).

5. Leifman S. Daj ludziom leczenie psychiczne, a nie komórkę więzienną. Miami Herald. 29 maja 2014 r. (Http://www.patrickjkennedy.net/articles/give-people-mental-illness-treatment-not-jail-cell).

Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
[więcej w: cloranxen cena, validol ulotka, hospicjum dobrego samarytanina ]

Tags: , ,

No Responses to “Decriminalizing Mental Illness – The Miami Model cd”

  1. Flint Says:

    ona zawiera maslan sodu

  2. 3D Waffle Says:

    [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: gabinet stomatologiczny kraków[...]

  3. Criss Cross Says:

    Bezpiecznie sie po prostu badac

Powiązane tematy z artykułem: cloranxen cena hospicjum dobrego samarytanina validol ulotka